Атестація вчителя фізичної культури від 18.03.2019

18 березня 2019 року у спеціальній школі-інтернаті відбулося засідання атестаційної комісії І рівня. За підсумками атестаційної комісії Безкровній Д.Д., вчителю фізичної культури, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії».

Учитель фізичної та лікувальної фізкультури бере активну участь у своїй педагогічній діяльності, а саме:

  • У 2017 році одержала Почесний диплом та Відзнаку «Вибір редакції» журналу «Відкритий урок: розробки, технології, досвід» за надруковану статтю «Лікувальна фізкультура при деформаціях опорно-рухового апарату для здобувачів освіти з вадами слуху». Вищезазначений матеріал рекомендований для розповсюдження як перспективний педагогічний досвід.
  • У квітні 2018 року брала активну участь у тренінгу з інноваційних видів спорту для вчителів фізичної культури від Спортивного руху Олександра Педана – JuniorZ із впровадження у процесі фізичного виховання варіативних модулів чирлідинг, фризбі, петанк, флорбол, бадмінтон.
  • У 2018 році взяла участь в обласному фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують», посіла ІІ місце у номінації – «Основи здоров’я. Фізична культура». 
  • У травні 2018 року зі здобувачами освіти 5-х класів брала участь у турнірі з настільного тенісу серед людей з інвалідністю, який проходив на базі Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Здобувачі освіти посіли призові місця: Калмикова В. – 1 місце, Колеснікова М. – 2 місце, Дешпетко К. – 3 місце.
  • У 2018 році Дар’я Дмитрівна взяла участь у другому (обласному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізична культура».
  • У 2018/2019 навчальному році у Методичному порталі опубліковані статті, розробки конспектів уроків педагога спеціальної школи з лікувальної фізкультури «Профілактика порушень  постави» (2018 рік,), приймала активну участь в освітньому проекті «На урок», у конкурсі авторських розробок «Вчительська десятка» (були опублікувані власні авторські роботи у грудні 2018 року, https://naurok.com.ua/profile/166586), опубліковано матеріал з корекційно-розвивального заняття з “Лікувальної фізкультури” для учнів початкових класів (з вадами слуху) “Профілактика порушень постави” (http://metodportal.com/node/73312), отримала сертифікат за участь у “Фестивалі педагогічних ідей” (м. Київ, лютий 2019).
  • Бере активну участь у засіданнях методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу, виступає з доповідями, проводить відкриті уроки, бере участь у загальношкільних позакласних заходах, організовує в закладі освіти різноманітні спортивні змагання.