Досягнення вчителя (2016/2017-2018/2019 н.р.)

Учитель фізичної культури Безкровна Д.Д. володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей здобувачів освіти з вадами слуху. Впроваджує передовий педагогічний досвід.
У 2017 році одержала Почесний диплом та Відзнаку «Вибір редакції» журналу «Відкритий урок: розробки, технології, досвід» за надруковану статтю «Лікувальна фізкультура при деформаціях опорно-рухового апарату для здобувачів освіти з вадами слуху». Цей матеріал рекомендований для розповсюдження як перспективний педагогічний досвід.
У квітні 2018 року брала активну участь у тренінгу з інноваційних видів спорту для вчителів фізичної культури від Спортивного руху Олександра Педана – JuniorZ із впровадження у процесі фізичного виховання варіативних модулів чирлідинг, фризбі, петанк, флорбол, бадмінтон.
У 2018 році Дар’я Дмитрівна взяла участь в обласному фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують», посіла ІІ місце у номінації – «Основи здоров’я. Фізична культура».
Безкровна Д.Д. бере активну участь у засіданнях методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу, виступає з доповідями, проводить відкриті уроки, бере участь у загальношкільних позакласних заходах, організовує в закладі освіти різноманітні спортивні змагання.
У травні 2018 року зі здобувачами освіти 5-х класів брала участь у турнірі з настільного тенісу серед людей з інвалідністю, який проходив на базі Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Здобувачі освіти посіли призові місця: Калмикова В. – 1 місце, Колеснікова М. – 2 місце, Дешпетко К. – 3 місце.
У 2018 році вчитель взяла участь у другому (обласному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізична культура».
Протягом 2018/2019 р. Дар’єю Дмитрівною було надруковано 10 статтей на різноманітні теми ( на сайті https://naurok.com.ua/profile/166586), опубліковано матеріал з корекційно-розвивального заняття з “Лікувальної фізкультури” для учнів початкових класів (з вадами слуху) “Профілактика порушень постави” ( на сайті http://metodportal.com/node/73312), отримала сертифікат за участь у “Фестивалі педагогічних ідей” (м.Київ, лютий 2019).