Місячні архіви: Жовтень 2019

Досягнення вчителя протягом 2019/2020 навчального року

21 березня 2019 прослухала семінар «Бімодально-білінгвальний підхід. Інновації в освіті дітей із порушеннями слуху».

Улітку 2019 року вчитель фізичної культури Безкровна Д.Д. подала заявку на Global Teacher Prize Ukraine 2019 та потрапила в народне голосування до номінації Наталії Мосейчук «ВИБІР СЕРЦЕМ», отримала сертифікат учасниці національної премії Global Teacher Prize 2019.

04 червня 2019 року Безкровна Д.Д.  отримала сертифікат за участь у вебінарі «Освітне середовище Нової української школи».

13 червня 2019 року брала активну участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн – конференції «Проектування індивідуальної освітньої траєкторії професійного розвитку педагога», отримано сертифікат GW121736.

22 жовтня 2019 року взяла участь у вебінарі «Новий формат уроків фізичної культури від «JuniorZ», отримано сертифікат LO102435.

07 листопада 2019 отримала сертифікат за участь у вебінарі «Як запобігти булінгу в школі: формуємо системний підхід» (MCFR, м. Київ).

У квітні та грудні 2019 року приймала участь у фестивалі «Педагогічних ідей» (м.Київ), отримала сертифікати.

Вересень-грудень 2019. Прослухала курс «Фізична реабілітація» у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна (навчальний центр естетичної медицини, медичний факультет). Отримала сертифікат міжнародного зразку №Ф2019-060 (№F2019-060)

У квітні 2020 взяла участь у конкурсі «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ОНЛАЙН З ДЖУНІОРЗ». (https://www.facebook.com/darina.bezkrovnaja/videos/1271246133074351/)

18 квітня 2020 року була спікером навчального курсу CIEdu «Регіональний досвід реабілітації осіб з кохлеарними імплантами», презентувала тему « Корекційно-розвиткові заняття з лікувальної фізкультури з порушеннями слуху (слабкочуюючих, глухих та з кохлеарними імплантами)».

Тиждень фізичної культури (30.09.2019-04.10.2019)

30 вересня 2019 року вчителями фізичної культури Безкровною Д.Д. та Зарембою В.А. було оголошено відкриття та план тижня фізичної культури.

Безкровною Д.Д., вчителем фізичної культури спільно з вчителями початкових класів Гребцовою Л.А., Молчановою Л.Ю., вихователем Суслою Т.В. зі здобувачами освіти 1-4-х класів було оформлено куточок тижня фізичної культури.

Безкровною Д.Д., вчителем фізичної культури та вчителями початкових класів Городовою В.М., Гребцовою Л.А., Кіпоть Л.І., Кравцовою О.В., Мамоновою І.Д., Молчановою І.Д., Усенко Н.А. та вихователями Бирченко Н.П., Ківшар Р.М., Меденцевою С.А. було проведено конкурс малюнків «У світі спорту» серед вихованців 1-4-х класів.

01 жовтня 2019 року вчителем фізичної культури Безкровною Д.Д. за підтримки вчителів початкових класів Городової В.М., Гребцової Л.А., Кіпоть Л.І., Мамонової І.Д. серед учнів 1-4-их класів були проведені Веселі старти «Спритні, дужі, веселі, кмітливі та дружні». Під час змагань проводилися різноманітні естафети та рухові ігри. У змаганнях: «Дружні ми та до спорту не байдужі» серед команд 1-А та 3-Б класів – перемогла Дружба. «Найкмітливіші» серед команд 2-х класів – перемогла команда 2-А класу. «Найспритніші-ЖИВЧИКИ» – перемогла команда 4-А, 3-А класу.

Також, серед здобувачів освіти 5-х класів проводився турнір з «фризбі». Безкровна Д.Д. спільно зі здобувачами освіти визначила девіз турніру: «Фізкультура – це сила, знаємо ми! Фізкультура – це сила, всі люблять її!». Перемогла ДРУЖБА.

“.

Відповідальна: Безкровна Д.Д., вчитель фізичної культури.

Безкровною Д.Д., Зарембою В.А., вчителями фізичної культури, було організовано турнір з волейболу серед вихованців 6-7-х класів. Перемогу здобула команда хлопців 6-х класів та команда дівчат 7-х класів.

02 жовтня 2019 року Безкровною Д.Д. були організовані дружні змагання з рухових ігор та естафет «Разом ми – сила!» серед вихованців 3-4-х класів. Під час ігор велику підтримку отримали команди від своїх класних керівників. Під час змагань здобувачі освіти проявили свої здібності, вміння та рухливі навички. І місце розділили учні: 4-А клас – гра з м’ячем «Гаряча картопля»; 4-Б клас – гра «Хто швидше». ІІ місце – 3-А клас – естафета «Стрибай, не програвай».

Також, було проведено турнір з тенісу серед здобувачів освіти 8-9-х класів з метою розвитку координації рухів. Відповідальний: Заремба В.А., вчитель фізичної культури.

03 жовтня 2019 року вчителем фізичної культури Безкровною Д.Д. було проведено гру-вікторину «СПОРТ-ВГАДАЙка» з метою перевірки знань щодо фізичної культури й спорту. Здобувачі освіти 5-9-х класів отримували лист з запитаннями,на які повинні були дати відповіді у письмовій формі та відправити листа поштою до вчителя. Переможці вікторини: учні 7-Б, 6-А, 8-Б класів.

Зарембою В.А. було проведено змагання з футболу серед здобувачів освіти 9-12-х класів. Перемогу отримала команда 10-Б класу.

04 жовтня 2019 року вчителями фізичної культури Безкровною Д.Д. та Зарембою В.А. було організовано підведення підсумків тижня фізичної культури серед учнів 1-12-х класів.

Атестація вчителя фізичної культури від 18.03.2019

18 березня 2019 року у спеціальній школі-інтернаті відбулося засідання атестаційної комісії І рівня. За підсумками атестаційної комісії Безкровній Д.Д., вчителю фізичної культури, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії».

Учитель фізичної та лікувальної фізкультури бере активну участь у своїй педагогічній діяльності, а саме:

  • У 2017 році одержала Почесний диплом та Відзнаку «Вибір редакції» журналу «Відкритий урок: розробки, технології, досвід» за надруковану статтю «Лікувальна фізкультура при деформаціях опорно-рухового апарату для здобувачів освіти з вадами слуху». Вищезазначений матеріал рекомендований для розповсюдження як перспективний педагогічний досвід.
  • У квітні 2018 року брала активну участь у тренінгу з інноваційних видів спорту для вчителів фізичної культури від Спортивного руху Олександра Педана – JuniorZ із впровадження у процесі фізичного виховання варіативних модулів чирлідинг, фризбі, петанк, флорбол, бадмінтон.
  • У 2018 році взяла участь в обласному фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують», посіла ІІ місце у номінації – «Основи здоров’я. Фізична культура». 
  • У травні 2018 року зі здобувачами освіти 5-х класів брала участь у турнірі з настільного тенісу серед людей з інвалідністю, який проходив на базі Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Здобувачі освіти посіли призові місця: Калмикова В. – 1 місце, Колеснікова М. – 2 місце, Дешпетко К. – 3 місце.
  • У 2018 році Дар’я Дмитрівна взяла участь у другому (обласному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізична культура».
  • У 2018/2019 навчальному році у Методичному порталі опубліковані статті, розробки конспектів уроків педагога спеціальної школи з лікувальної фізкультури «Профілактика порушень  постави» (2018 рік,), приймала активну участь в освітньому проекті «На урок», у конкурсі авторських розробок «Вчительська десятка» (були опублікувані власні авторські роботи у грудні 2018 року, https://naurok.com.ua/profile/166586), опубліковано матеріал з корекційно-розвивального заняття з “Лікувальної фізкультури” для учнів початкових класів (з вадами слуху) “Профілактика порушень постави” (http://metodportal.com/node/73312), отримала сертифікат за участь у “Фестивалі педагогічних ідей” (м. Київ, лютий 2019).
  • Бере активну участь у засіданнях методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу, виступає з доповідями, проводить відкриті уроки, бере участь у загальношкільних позакласних заходах, організовує в закладі освіти різноманітні спортивні змагання.